logotype
twitter
rss
image1 image2 image3 image4 image5

Witamy na stronie Sudnik Group Rolmasz-pol

Wolica Pusta 1a

63-040 Nowe Miasto nad Wartą


Maszyny: 61 287 41 64 wew. 15
Części: 61 287 41 64 wew. 16
email: rolmasz-pol@post.pl

PDF Drukuj Email

           Jeśli postanowiłeś zbierać kukurydzę na ziarno przystawką firmy Geringhoff a chcesz wydać mniej pieniędzy na jej zakup to najkorzystniejszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie przystawka po remoncie lub odbudowana i przystosowana do Twojego modelu kombajnu.

         Przystawki po remoncie to maszyny, w których zostały wymienione wszystkie części zużyte lub uszkodzone. Pozostawiono elementy mogące pracować jeszcze przez długi czas.

 

            Odbudowane przystawki w P.H.U. Rolmasz-Pol   składają się z nowych części w 80% do 90%. Wymienione zostają wszystkie elementy robocze bez względu na ich stopień zużycia. Wymianie ulegają także uszkodzone lub nadmiernie zużyte fragmenty ramy ( jej części nośne,   podłoga, żmijki wciągające itp.).   Wymianie   podlegają zużyte elementy   wszystkich przekładni lub całe przekładnie czy rzędy. Praktycznie biorąc przystawka odbudowana niewiele różni się od nowej. Na przystawki odbudowane udzielamy gwarancji do dwóch lat. Pomagamy uzyskać finansowanie ( np. leasing ). Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz stały dostęp do części zamiennych.

            Dla klientów, którzy zakupią przystawki odbudowane, po remoncie lub nowe w naszej firmie, są udzielane wysokie rabaty na części zamienne i remonty pogwarancyjne.

 

Odbudowa przystawki 6-ścio rzędowej (procedura postępowania) :

 

     - wypiaskowana rama z wymienioną podłogą na nową,

     - wypiaskowane poszczególne jej elementy i pomalowane wraz z ramą farbą podkładową oraz

       nawierzchniową,

                                       

 

- montaż nowych części roboczych maszyny wszystkich bez wzgllądędu na stopień ich zużycia.

- przegąd przekładni wymiana elementów zużytych lub uszkodzonych.